Održano školsko takmičenje iz poslovne ekonomije

Učenica Ekonomsko-trgovinske škole, Ilma Crnovršanin, osvojila je prvo mesto na školskom takmičenju iz poslovne ekonomije. Sa osvojenih 97 bodova ona je bila najbolja od ukupno 12 učenika četvrtog razreda koji su učestvovali. Drugo mesto osvojio je Petar Pendić sa 45 bodova, a treće mesto zauzela je Helena Pavlović sa osvojenih 40 bodova. Takmičenje je održano u prostorijama Ekonomsko-trgovinske škole, a u organizaciji su učetvovale nastavnice Izete Ćorović, Salneza Nicević, Džejlana Baćićanin, Binasa Trtovac, Slavica Živanić i  Elvira Selmanović.

Tokom trajanja testa, od 90 minuta, takmičari su pokazali bornebi duh, dobro poznavanje gradiva, a njihov entuzijazam i trud pohvalio je direktor škole, Ivan Veljković. Nastavnice koje su pripremale učesnike za takmičenje zadovoljne su uspehom, osvojenim bodovima i plasmanom.

Ilma Crnovršanina, učenica odeljenja četrvti tri,  predstavljaće školu na republičkom takmičenju iz poslovne ekonomije 4. i 5. aprila u Beogradu.